K

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Misafirlerimize en nitelikli ve kaliteli hizmeti sunmamızı mümkün kılan doğal ve kültürel zenginliklere duyduğumuz saygıyı her zaman koruyarak, bölgemiz ve ülkemizin turizm sektöründe hak ettiği yerde olması hedefi doğrultusunda, sağlam ve kararlı adımlarla ilerlemektir.

MİSYONUMUZ

Bölgemizin doğal ve kültürel zenginliklerinden aldığımız gücü sektördeki tecrübemizle harmanlayarak ortaya koyduğumuz nitelikli hizmetlerimiz sayesinde, gerek turistik, gerekse profesyonel amaçlı konaklamalarında, misafirlerimizin en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak ve her zaman tercih edilir olmaktır.

YÖNETİM

Kaçkar Resort Hotel, Çamlıhemşin Turizm İnşaat Yatırımları A.Ş. kuruluşudur.

BAŞKANIN MESAJI

Karadeniz’in üç yıldızlı ilk ve tek dağ tesisi olan Kaçkar Resort Hotel; cesaret, kararlılık ve umutla çıkılmış bir yolun sonunda başarıyla hayata geçirilmiş bir atılımdır.

Otelimiz aynı zamanda doğal ve kültürel güzellikleriyle turizm için gerekli tüm koşulları sunan bölgemizde uzun yıllardır eksikliği duyulan, nitelikli bir turizm tesisinin inşa edilmesi konusunda atılmış, büyük bir adımdır.

Bölgemize hak ettiği ilgi ve takdiri kazandıracak bir turizm tesisi olacağına inandığımız otelimizin yerli ve yabancı misafirlerimize en özel hizmeti sunacağından şüphe duymuyoruz.

Otelimizin bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını, misafirlerimiz için her zaman değişmez bir tercih olarak kalmasını temenni ederim.