O

OTELİMİZ

KONUM

Çamlıhemşin ilçesinde, Kaçkar Dağları Milli Parkı Ayder Turizm Merkezi’nin girişinde konumlanmış olan otelimiz, yemyeşil ormanların ve doğanın tüm zenginliklerinin içerisinde zengin donanımıyla, konaklama, davet ve toplantılarınızda seçkin personelimizle hizmetinizdeyiz.

Otelimiz Trabzon Havalimanı’na 157, Rize merkeze 82, Ardeşen ilçesine 38 kilometre mesafededir.

SPA & FİTNESS

Otelimiz, sadece bulunduğu huzur verici atmosferle değil; sauna, fin hamamı ve jakuziden oluşan SPA merkezi ve fitness salonuyla da misafirlerimizin kendilerini iyi hissetmelerine olanak sağlamaktadır.

Dünyaca ünlü Ayder Kaplıcaları da konuklarımızın yürüyerek kolayca ulaşabileceği mesafededir.

OTOPARK

Otelimizin misafirleri, her mevsim yoğun turist akınına uğrayan Ayder Turizm Merkezi’nde en sık karşılaşılan sorunlardan olan otopark sorunundan etkilenmeyeceklerdir.

Misafirlerimiz, otelimizde geçirecekleri keyifli zaman süresince, 300 araçlık otoparkımızdan ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

TOPLANTI

Kaçkar Resort Hotel, çok amaçlı toplantı salonu ve özel toplantı salonuyla konuklarının seminer, sempozyum gibi profesyonel organizasyonları ile nişan, düğün gibi özel etkinliklerini gerçekleştirebilmelerine imkan tanımaktadır.

Son teknoloji teknik altyapının mevcut olduğu toplantı odalarımız, konuklarımızın ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaya imkan verecek ölçüde geniş ve rahattır.

Otelimizde yürüteceğiniz profesyonel ve özel etkinlikleriniz süresince, deneyimli ve güleryüzlü ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Organizasyonlarınızın başarılı ve keyifli geçmesinden mutluluk duyacağız.