R

RESTORAN

BÜYÜK RESTORAN

Usta şeflerimizin özenle hazırladığı yemeklerden gelen enfes kokuların, yeşilin baş döndürücü kokularına karıştığı seçkin restoranımız; kültürel tatların yanı sıra dünya mutfağından da eşsiz lezzetler içeren geniş menüleri, profesyonel sunum ve kaliteli servisi ile hizmetinizde.

Tadı damaklarınızdan uzun süre silinmeyecek bir lezzet şöleni sizleri bekliyor.

ÇOCUK RESTORANI

Tamamen çocukların damak tadına göre hazırlanmış menüler, doğa’nın kalbinden özenle seçilmiş sağlıklı ürünler ile çocuk restoranımız da minik misafirlerimizin hizmetindedir.

Çocuklarınız’a en az sizin kadar duyarlı ve ilgili davranacak çalışanlarımız onların sağlıklı beslenirken eğlenceli vakit geçirmelerini de sağlayacaklardır.

KAFE VE LOBBY BAR

Kafemiz ve Lobby Bar’ımız, keyifli vakit geçirmek isteyen konuklarımıza kendilerini rahat hissettirecek biçimde dizayn edilmiştir. Siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur.

Kültürel ve uluslararası tatların birlikte yer aldığı kafe ve lobby barımızda, alanında uzman çalışanlarımız sizlere özenle ve duyarlılıkla servis yapmaktadır.

ODA SERVİSİ

Duyarlı ve ilgili personelimiz tarafından ihtiyaçlarınız 24 saat boyunca özenle karşılanmaktadır.

Otelimizin zengin yemek seçenekleri ve çalışanlarımızın hünerli ellerinden çıkan eşsiz lezzetlerimiz, misafirlerimize 24 saat boyunca odalarında ziyafet keyfi sunmaktadır.

Rahatınız ve konforunuz için üstün hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamaktan onur duyarız.Menüyü indirmek için buraya tıklayınız.